Gratulálok!
Meghoztál egy döntést, amit a legtöbb vezető évekig halogat.
Mert a legtöbben újabb meetinget tartanak vagy
ÚJABB TRÉNINGET VESZNEK
vagy
Remélik, hogy majd minden megoldódik.
Te viszont tettél egy lépést afelé, hogy a szervezeted első automatikus reakciója megváltozzon.
"Főnök mit csináljunk?"
helyett
"MÁR MEGOLDOTTUK!"