Gratulálok!
Meghoztál egy döntést,
amit a legtöbb vezető évekig halogat.
Mert a legtöbben újabb meetinget tartanak vagy ÚJABB TRÉNINGET VESZNEK vagy
remélik, hogy majd minden megoldódik.
Te viszont tettél egy lépést afelé, hogy a szervezeted első automatikus reakciója megváltozzon.
"Főnök, mit csináljunk?" helyett "MÁR MEGOLDOTTUK!"